Tirana Prefecture, Tirana - city

€ 25.000

Hymeti's Real Estate & Law Services
Biznis na prodaju Tirana - city
ID
4011
Površina
100 m²
Cijena po m²
€ 250
Mjesto
Tirana - city (Tirana Prefecture)
Zona
Poslovni prostor
Kat
Prizemlje
Nivoa
1
WC
1
Situacija
Sa bijelom tehnikom

Sadržaji

  • Na uglu
  • Kupovina nekretnine koja će se izdavati
  • Pogled
  • Pristup od: Pešačka zona